Ohřívače Tatramat

Tam, kde se rozhoduje o kvalitě a výkonu, neexistuje žádný kompromis. Ohřívače vody Tatramat Vám nabízejí perfektní spojení:

  • moderní technologie
  • vysoký komfort
  • spolehlivý provoz
  • krátké ohřívací časy
  • optimální montážní rozměry
  • malá spotřeba energie
  • vysoká kvalita a servis

Dlouholetá zkušenost s výrobou ohřívačů vody je zaměřená na použití nejmodernějších technologií při svařování vnitřních nádob a povrchové úpravě smaltem, která zabezpečuje hygienickou nezávadnost přípravy teplé vody. Použitím vysoko účinné bezfreonové polyuretanové izolace dosahuje celá produkce ohřívačů vody značky Tatramat mimořádně malý koeficient tepelných ztrát, díky kterému se ohřívače prosadily nejen na domácím trhu, ale i na evropském trhu.

Skladba sortimentu těchto produktů představuje malolitrážní elektrické ohřívače vody, nástěnné elektrické ohřívače vody, kombinované ohřívače, ohřívače s nepřímým ohřevem a solární ohřívače o objemu 5 až 500 litrů..

Konkrétní nabídka sortimentu:

 

AAA

Počet nalezených produktů: 3

-20%

Beztlakový ohřívač 5l pod odběrné místo s baterií ESH 5 U-N TREND

Malý elektrický beztlakový ohřívač pod odběrné místo s baterií ESH 5 U-N TREND, objem 5 litrů, umístění pod umyvadlo nebo dřez s pákovou baterií.
Více informací
3 785

-20%

Beztlakový ohřívač 5l nad odběrné místo s baterií ESH 5 O-N TREND

Malý elektrický beztlakový ohřívač 5l nad odběrné místo s baterií ESH 5 O-N TREND, objem 5 litrů, umístění nad umyvadlo nebo dřez s pákovou baterií.
Více informací
4 336

-5%

Elektrický beztlakový ohřívač Tatramat EO 944 P nad umyvadlo včetně baterie, se zrcadlem

TATRAMAT EO 944 P zásobníkový ohřívač 10l, elektrický, beztlakový, nad umyvadlo, s umyvadlovou baterií. Se zrcadlem na přední stěně zásobníku.
Více informací
5 045