• Vodárna Sigma Darling LIDO 35-2 s čerpadlem 32 SVA-2st
  • Vodárna Sigma Darling LIDO 35-2 s čerpadlem 32 SVA-2st
  • Vodárna Sigma Darling LIDO 35-2 s čerpadlem 32 SVA-2st
-5%Vodárna Sigma Darling LIDO 35-2 s čerpadlem 32 SVA-2st

Vodárna Sigma Darling LIDO 35-2 s čerpadlem 32 SVA-2st.

Vaše cena:11 875 včetně DPH

Dostupnost:Skladem

Původní cena : 12 500

Ušetříte:625   (5%)

Kód položky: ZB00003307

EAN: ZB00003307

Výrobce:Sigma

Více informací

Domácí vodárna Sigma Darling LIDO 35-2 s čerpadlem 32 SVA-2st., výtlak 35m, provazcová ucpávka. Přeprava jen na paletě přes Toptrans.

Dále v kategorii:Domácí vodárna

Parametry

Připojovací rozměr: 5/4"
Hmotnost: 55kg
Jmenovité napětí: 400V
Jmenovitý výkon motoru: 1,5kW
Maximální výtlak: 35m
Objem: nádoba 33litr
Maximální schopnost sání: 8m
otáčky: 1440min

 Vodárna Sigma Darling LIDO 35-2 s čerpadlem 32 SVA-2st

Čerpadlo Sigma je samonasávací, monoblokové konstrukce, kde zá­kladní součástí - oběžné kolo, sací a výtlačná vložka jsou shodné se sériově vyráběnými čerpadly SVA. Výtlačné těleso je konstrukčně přizpůsobeno monoblokové konstrukci čerpadla. Utěsnění hřídele je provedeno ucpávko­vým provazcem, dotlačeným ucpávkovým víkem nebo mecha­nickou ucpávkou.

Elektromotor je přírubový, normální sériové výroby. Čerpadlo je spojeno s elektromotorem pomocí spojovacího tělesa v mo­noblok. Přenášení výkonu motoru na čerpadlo je provedeno pružnou spojkou. Tato konstrukce umožňuje snadnou demon­táž čerpadla nebo elektromotoru a při montáži zaručuje snad­né dodržení nutné souososti bez náročného vyrovnání. Tlako­vá nádoba o objemu 33 litrů je upevněna pomocí výtlačné tvarovky na výtlač­ném hrdle čerpadla. Vnitřní prostor nádoby je rozdělen pryžo­vým vakem. V prostoru nad vakem je stálý přetlak plynu. Při provozu je dopravována voda čerpadlem do spodního prosto­ru tlakové nádoby za stálého stlačování vaku a plynu nad ním. Za klidu čerpadla a při otevření výtlaku se plyn rozpíná a vytla­čuje vodu do rozvodného systému. Automatický provoz vodárny je řízen tlakovým spínačem, umís­těným na tvarovce, který uvádí do chodu elektromotor v závis­losti na stanoveném přetlaku ve výtlačné větvi. Elektromotor je chráněn proti přetížení jističem. Tento je dodáván s pohyb­livým přívodem umožňujícím odpojení samočinné vodárny od elektrické sítě.
 
Samočinná vodárna Sigma Darling Lido 35-2 je vhodná pro zásobování pitnou nebo užit­kovou vodou rodinných domků, chat, hospodářských nebo ji­ných objektů, které nejsou v dosahu veřejného vodovodu a kde maximální hodinová spotřeba a podmínky instalace ne­přesáhnou parametry výrobku.
 
•          malé stavební rozměry
•          samonasávací schopnost čerpadla
•          snadná obsluha
•          provozní spolehlivost
•          tlaková nádoba s uzavřeným plynovým prostorem
•          možnost čerpání i mírně znečištěné kapaliny