• Vícevrstvá trubka PEX-AL-PEX 26x3
-30%Vícevrstvá trubka PEX-AL-PEX 26x3

Vícevrstvá trubka SESTA PEX-AL-PEX 26x3 s hliníkovou folií pro podlahové vytápění, rozvody topení a vodoinstalace

Vaše cena:58 včetně DPH

Dostupnost:Skladem

Původní cena : 83

Ušetříte:25   (30%)

Kód položky: PEX-AL-PEX 26x3

Výrobce:SESTA

Více informací

Plastová vícevrstvá trubka SESTA PEX-AL-PEX 26x3 s hliníkovou folií 0,2mm. Balení 50m. Po domluvě i různou metráž. Vyrobeno v EU (Itálie). Certifikát pro rozvody pitné vody.

Dále v kategorii:Potrubí podlahového vytápění

Parametry

Balení: 50metr

Vícevrstvá trubka SESTA PEX-AL-PEX 26x3 s hliníkovou folií pro podlahové vytápění, rozvody topení a vodoinstalace

Vysoce kvalitní vícevrstvé potrubí PEX-AL-PEX, vyrobeno v EU, síťovaný polyetylén PE-Xb v  obou vrstvách, hliníková prostřední vrstva je podélně na tupo svařovaná, max. tlak 10 bar, max. teplota 95°C, určené pro rozvody pitné vody, topení, chlazení, podlahového, nástěnného a stropního vytápění, stlačeného vzduchu apod.

Vhodné lisovací tvarovky firmy FORNARA S.p.a. 

Vhodné na instalace sanitárních rozvodů teplé a studené pitné vody, topení nebo chlazení, sálavých vytápěcích a chladících zařízení – podlahové, nástěnné a stropní, rozvodů stlačeného vzduchu, v technických a průmyslových zařízeních. Síťovaný polyetylén PE-Xb garantuje vynikající mechanické, fyzikální a chemické vlastnosti (např. odolnost proti otěru, korozi a chemikáliím, hygieničnost) a na tupo svařená hliníková fólie posilňuje mechanickou odolnost tím, že dodává produktu výbornou ohybnost a tažnost (např. odolnost proti vysokým teplotám a tlakům, rozměrová stabilita, nepropustnost kyslíku a světla, které podporují v plastových trubkách růst řas a korozi kovových součástí zařízení, nízká teplotní roztažnost). Životnost systému je garantovaná produktovými normami na období aspoň 50 roků; během tohoto období je povolené používaní systému při tlaku 10 barů a při teplotách až do 95 °C. Teplotní roztažnost je asi 8 krát nižší jako u plastových trubek a podobá se roztažnosti kovových trubek. Potrubí je lehké: váží jen 1/3 v porovnání se zodpovídající měděnou trubkou a 1/10 v porovnaní se zodpovídající ocelovou trubkou.

Balení 50m v roli. Možnost i různou metráž.