• Vícevrstvá trubka PEX-AL-PEX 20x2
-33%Vícevrstvá trubka PEX-AL-PEX 20x2

Vícevrstvá trubka SESTA MIXAL PEX-AL-PEX 20x2 s hliníkovou folií pro podlahové vytápění, rozvody topení a vodoinstalace

Vaše cena:29 včetně DPH

Dostupnost:Skladem

Původní cena : 44

Ušetříte:15   (33%)

Kód položky: PEX-AL-PEX 20x2

Výrobce:EU Itálie

Více informací

Plastová vícevrstvá trubka SESTA MIXAL PEX-AL-PEX 20x2 s hliníkovou folií 0,2mm. Balení 100m. Po domluvě i různou metráž. Vyrobeno v EU (Itálie). Certifikát pro rozvody pitné vody.

Dále v kategorii:Potrubí podlahového vytápění

Parametry

Balení: 100metr

Vícevrstvá trubka PEX-AL-PEX 20x2 s hliníkovou folií pro podlahové vytápění, rozvody topení a vodoinstalace

Značkové potrubí pro podlahové vytápění, rozvody topení a rozvody pitné vody. Vyrobeno v EU-Itálie. Vhodné lisovací tvarovky firmy FORNARA S.p.a. 

PEX-AL-PEX je špičkový systém skládající se z vícevrstvých plastových trubek a různých typů tvarovek. Je určen pro výstavbu a rekonstrukce obytných nebo komerčních budov, obchodních center, nemocnic, hotelů, kancelářských budov, škol, továren apod. Vhodný pro instalace: • sanitárních rozvodů teplé a studené pitné vody • vytápění nebo chlazení • sálavých vytápěcích a chladících zařízení - podlahové, nástěnné a stropní • rozvodů stlačeného vzduchu • v technických a průmyslových zařízeních Síťovaný polyetylén PE-Xb garantuje vynikající mechanické, fyzikální a chemické vlastnosti (např. odolnost proti otěru, korozi a chemikáliím, hygieničnost) a na tupo svařená hliníková fólie posiluje mechanickou odolnost tím, že dodává produktu výbornou ohebnost a tažnost (např. odolnost proti vysokým teplotám a tlakům, rozmě- rová stabilita, nepropustnost kyslíku a světla, které podporují v plastových trubkách růst řas a korozi kovových součástí zařízení, nízká teplotní roztažnost).

Životnost systému je garantována produktovými normami na dobu alespoň 50 let; během této doby je povoleno používání systému při tlaku 10 baru a při teplotách až do 95 °C. Teplotní roztažnost je asi 8 krát nižší než u plastových trubek a podobá se roztažnosti kovových trubek. Potrubí je v porovnání s kovovými trubkami mimořádně lehké: váží pouze 1/3 v porovnání s odpovídající měděnou trubkou a 1/10 v porovnání s odpovídající ocelovou trubkou. Jednotlivé komponenty systému PEX-AL- -PEX jsou vyráběny v EU renomovanými a značkovými výrobci pomocí moderních technologií s důrazem na nejvyšší kvalitu. 

Balení 100 v roli. Možnost i různou metráž.