Ústřední a podlahové vytápění

Nabízíme Vám dodávku a montáž ústředního vytápění do rodinných domů, průmyslových objektů a technických budov. Při výběru materiálu pro montáž hraje u nás prvořadou roli kvalita.

Naše činnost je možno rozdělit na:

  • klasické radiátorové vytápění
  • podlahové a stěnové vytápění
  • podlahové konvektory
  • výměny rozvodů
  • montáže kotlů

Pro rozvod potrubí klasického ÚT naše firma používá měděné potrubí firmy SUPERSAN a měděné tvarovky od firmy SANHA a VIEGA s osazením deskových otopných těles RADIK a speciálních otopných těles KORALUX od firmy KORADO a.s.

Pro monáž podlahového a stěnového vytápění naše firma používá teplovodní systémy HERZ, které představují nejmodernější, nejkomplexnější a nejspolehlivější řešení rozvodů. Rychlá a jednoduchá montáž i komplexní sortiment prvků a způsob jejich připojení snižují náklady během stavby, či rekonstrukce budovy.
Systém podlahového vytápění je určený k přímému zalití betonovým potěrem. Základ tvoří systémová deska, která zabezpečuje rychlou montáž pro niž jsou zapotřebí jen dva úkony: položení systémových desek a položení trubek. Systémová deska v sobě integruje funkci tepelné izolace, izolace proti kročejovému hluku a bariéry proti pronikání vlhkosti.