-10%Odstraňovač vodního kamene Dr.VAP III. Turbo Professional

Odstraňovač vodního kamene Dr.VAP III. Turbo Professional

Vaše cena:1 764 včetně DPH

Dostupnost:Skladem

Původní cena : 1 960

Ušetříte:196   (10%)

Kód položky: Dr.VAP III. Turbo Professional

Výrobce:Tyris

Více informací

Ideální pro penziony a větší domy. Elektronický odstraňovač vodního kamene Dr.Vap IV-Turbo Profesional. Dr. VAP Vám přináší ochranu proti usazování vodního kamene. Již vytvořený kámen se pozvolna rozpouští. Ochraňuje pračku, bojler, kotel, varnou konvici, není nutno používat změkčovací prostředky.

Dále v kategorii:Elektronický odstraňovač vodního kamene Dr.VAP

Dr.VAP III. Turbo Professional  

Je vhodný i pro větší objekty. Aplikuje nejnovější poznatky z oboru fyzikálního změkčování vody pomocí elektromagnetického pole.

Dr.VAP III provádí profesionální úpravu vody multielektromagnetickým polem vytvářeným třemi nezávislými generátory ve třech cívkách. Konstrukce vychází z poznatku, že úprava různých minerálů obsažených ve vodě je nejúčinnější na určitém kmitočtu specifickém pro daný minerál. Proto každá cívka prolaďuje kmitočty v jiném frekvenčním pásmu - na vodu současně působí mnoho kmitočtů. Tento způsob zaručuje optimální působení na široký rozsah minerálů ve vodě a nejlépe zabraňuje tvoření vodního kamene. Proud cívkami je navíc modulován speciálním algoritmem pro další zvýšení účinnosti.

Dr.VAP III pracuje zcela automaticky.
Vestavěným programem řídí magnetizační kmitočty a modulaci proudu cívkami. Periodicky vkládá sanační cyklus pro optimální účinek. Pouze při instalaci se tlačítky VOLBA POTRUBÍ nastaví materiál trubky na kterém je navinuta cívka. Pokud nasadíte Dr.VAP na potrubí již silně zarostlé, doporučujeme pro snadnější rozpuštění již vytvořeného kamene použít další tlačítko na panelu a ručně nastavit režim TRVALÁ SANACE asi na jeden až dva měsíce.

Dodává se v úplné montážní sadě.
Montáž snadno zvládne i úplný laik, není třeba žádné speciální nářadí ani zásah do potrubí.

Sada obsahuje:

  • Přístroj Dr.VAP III
  • 3x vodič pro navinutí tří cívek opatřený konektory
  • síťový adaptér 230V / 9 nebo 12V, 300mA
  • 2x samolepící úchytka a pásek pro připevnění na trubku
  • samolepící páska na fixaci cívek
  • návod

Sada s dvojnásobnými cívkami je vhodná pro ovinutí dvou potrubí vedených blízko sebe. Jeden přístroj tak ošetří dvě potrubí.

Stáhněte si návod