-20%Kyslíková souprava KEMPER Supergas mini autogen 555D

Kyslíková souprava KEMPER Supergas mini autogen 555D

Vaše cena:3 595 včetně DPH

Dostupnost:Skladem

Původní cena : 4 494

Ušetříte:899   (20%)

Kód položky: 555D

EAN: 555D

Výrobce:KEMPER

Více informací

Kyslíková souprava KEMPER Supergas mini autogen 555D

Dále v kategorii:Nářadí pro instalatéry

 Kyslíková souprava KEMPER Supergas mini autogen 555D+zdarma 1xkartuš plynu KEMAP+1xkartuš O2 oxigen

CO TO JE MINI AUTOGEN?

Mini svářecí resp. pájecí sady Walkover plnohodnotně nahrazují běžně používané klasické „autogeny“. Oproti klasickému „autogenu“ nabízí „MINI AUTOGEN“ řadu výhod počínaje nízkými pořizovacími náklady, širokou škálou nabízených a cenově dostupných náhradních dílů či příslušenství, konče neocenitelnou mobilitou a skladností. „MINI AUTOGEN“ lze využít nejen pro tvrdé pájení a svařování do tloušťky 5mm, ale také nabízíme v kombinaci s našimi speciálními plyny a řeznou tryskou možnost řezání až do tloušťky 5mm. V kombinaci hořlavých plynů a kyslíku lze  dosáhnout teploty až 3300°C což je minimálně o 220°C více než kombinace Kyslík-Acetylen (3080°C). To znamená vysokou efektivitu, rychlost a tím i úsporu.  Ergonomická lehká rukojeť je vyrobena z mosazi a nehořlavého plastu kdy regulační ventily z nerezové oceli jsou speciálně vybroušeny pro velmi přesnou regulaci plamene. Všechny výrobky Walkover jsou vyvinuty a následně vyráběny s ohledem na vysokou kvalitu, nerozlišujeme hobby nebo profi, nabízíme kvalitu a efektivitu pro každého!

Zásadní rozdíl u mini autogenů Walkover je v použitých plynech kdy SUPERGAS je vhodný pouze pro pájení jelikož obsahuje čistý propan butan, NOVACET je speciální směs propanu, tento plyn je vhodný jak pro pájení tak pro svařování či řezání, KEMAP je extrémně čistý a efektivní směsný plyn vhodný pro uživatele, kteří očekávají maximální stabilitu a čistotu plamene, je vhodný pro pájení, svařování či řezání.

Mini autogeny jsou vhodné pro autoopraváře, mobilní opravy zemědělských strojů, instalatéry, údržbáře, pojízdné dílny, elektrikáře, mikroelektrotechniku, zubaře, zlatníky, modeláře, záchranné složky, silničáře, plynaře, biotechniky, laboratoře atd..

Kyslíková souprava: hořák s tryskou Ø 0,5 mm a náhradní tryskou Ø 0,65 mm, nehořlavá rukojeť, hadice 1,5 m, redukční ventil na kyslík se závitem M10x1 pravý a na plyn se závitem 7/16", 110 l O2 kyslíková tlaková láhev 110 barů (art. 571), plynová kartuš Supergas (art. 575) - teplota plamene 2.850 °C, doba provozu 5 - 320 hodin dle použité hubice a nastavení průtoku. Ochranné svářečské brýle.