• Elektronické bidetové WC WATERGATE INTEGRA Comfort
  • Elektronické bidetové WC WATERGATE INTEGRA Comfort
  • Elektronické bidetové WC WATERGATE INTEGRA Comfort
  • Elektronické bidetové WC WATERGATE INTEGRA Comfort
  • Elektronické bidetové WC WATERGATE INTEGRA Comfort
-5%Elektronické bidetové WC WATERGATE INTEGRA Comfort

Elektronické bidetové WC WATERGATE INTEGRA Comfort

Vaše cena:27 550 včetně DPH

Dostupnost:Skladem

Původní cena : 29 000

Ušetříte:1 450   (5%)

Kód položky: WG-100C-SET

Dnes dopravné zdarma

Výrobce:Watergate

Více informací

Elektronická sprchovací toaleta se závěsnou keramikou bez oplachového kruhu. Typ INTEGRA COMFORT. Oblá verze Comfort se základním dálkovým ovládáním

Dále v kategorii:Bidetové sedátka (Geberit, Sapho..)

Elektronické bidetové WC WATERGATE INTEGRA Comfort

Toaleta 2 v 1

Sprchovací závěsná toaleta (v oválném nebo hranatém CUBE provedení) s integrovanou bidetovou sprškou pro dámskou hygienu i komfortní mytí zadních intimních partií. Je možné zvolit skrytou nebo přiznanou instalaci přívodu vody i elektřiny.

Moderní závěsná keramika s integrovaným elektronickým bidetem je vybavena dálkovým ovládáním Comfort nebo Premium a postranním ovládacím kolečkem.

Toaletní prkénko s funkcí pozvolného zavírání je vyrobené z kvalitního materiálu s antibakteriální povrchovou úpravou. INTEGRU lze doplnit moderní stavebně nenáročnou předstěnovou nádržkou KOMBI BLOCK umožňující instalaci bez vestavného splachovacího WC modulu.

Účinné a šetrné bezokrajové splachování WC mísy s technologií RimFree/Rimless. Toaleta bez uzavřeného oplachovacího kruhu výrazně usnadní čištění vnitřku toalety. Automatické samočištění sprchové trysky probíhá před zahájením i po ukončení každého mycího cyklu.

Praktické rychloúchyty umožňují snadné odejmutí prkénka pro běžnou údržbu exteriéru keramiky. Přívod vody pro spršku je opatřen skrytým vyměnitelným filtračním systémem přívodní studené vody, kterou si INTEGRA dohřeje na požadovanou teplotu.

Po použití elektronické toalety s masážním i pulzním kmitavým mytím se budete cítit čistí a svěží. Vyšší modelová řada INTEGRA Premium každodenní intimní mytí doplní prémiovou funkcí sušení teplým vzduchem s nastavitelnou teplotou. Kdo jednou zažil svěžest a čistotu intimního integrovaného bidetového mytí proudem vody s volitelnou teplotou, intenzitou proudu i dokonale se přizpůsobující polohovací tryskou s masážní funkcí bez nutnosti přesedat na klasický keramický bidet, se již nebude chtít tohoto komfortu vzdát. Hygiena intimních partií se stane příjemnou součástí každodenní hygieny všech členů domácnosti. Lze instalovat v soukromých i veřejných prostorách. Nosnost toalety 160 kg.

Hmotnost 35 kg
Barva bílé
Materiál keramické
Usazení závěsné
Odpad vodorovný
Objem splachování 3 / 6 l
Tvar oblé
Splachování bezokrajové
Požadované vlastnosti Soft close sedátko
Šířka 37 cm
Délka 59 cm
Výrobce Watergate

 

 

Přílohy